Spravnykurz.cz

Dokoupilova 107/3, Ostrava-Stará Bělá

FIT CLUB VERONIKA

U Husa 627 (tělocvična ZŠ Horní Bříza), Horní Bříza

Fit-point

Tatranská 860/7 (přízemí, vchod z parkoviště), Liberec-Jeřáb

Pilates Studio a STOTT PILATES® školicí centrum

Jílová 140/29b (naproti Unionu), Brno-Štýřice

Fitness Teplice

Lípová 516/8, Teplice-Teplice
OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Studio-M

Poláčkova 1067/3 (ZŠ), Praha 4 − Krč

Obec Pastviny

Pastviny 32, Pastviny

Inlineškola

Ostravská 623, Praha 9 − Letňany

Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz, z. s.

Ohradské náměstí 1628/7a, Praha 5 − Stodůlky
OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

Fit klub Linie – Jana Komínková

Bulharská 1476/1, Prostějov-Prostějov
ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

Combat Sambo Ostrava

Čapkova Sokolovna, Ostrava-Moravská Ostrava

Fit & well – kruhový trénink

Budovatelů 138 (1. patro), Příbram
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Rodinné centrum Čtyřlístek – plavání kojenců a batolat

Milánská 471, Praha

Fitness Kotelna

Šumavská 2535/43, Šumperk

Pilates Řepy

Španielova 1111/19 (v areálu ZŠ Jana Wericha), Praha 6 − Řepy
ZAVŘENO (Otevírá v Po 18:00)

Dobrá Rehabilitace.cz

U Malše 1805/20, České Budějovice-České Budějovice 7

SKOLENI-KURZY.EU

Potoční 281/8, Brno-Komárov

Fitness Body - Slim MARIE ČERMÁKOVÁ

Bzenecké 23, Brno
OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Renata Svobodová

Výstupní 3219/2 (Regen klub), Ústí nad Labem-Severní terasa

Aura Studio – jóga – terapie – masáže

Ondrova 12/12, Brno-Kníničky

Kentoya Fitness

Topolová 2916/14, Praha-Záběhlice

Jiří Zouhar

Lounských 8, Praha

TRENÉRSKÁ ŠKOLA PETRA STACHA, MISTRA EVROPY

chaloupeckho 13, Praha 6 − Břevnov

FACE CZECH, s.r.o.

Stodůlecká 586/4, Praha-Jinonice

Aerobik klub Zlín

Benešovo nábřeží 1739 (vchod zezadu obchodu), Zlín

Eva Blahušová

Společná 2193/7, Praha-Libeň

Aerobic STUDIO JITKA

K Botiči 409/2, Praha-Vršovice

PaedDr. Petr Tlapák

Vokovická 32/3 , P.O.Box 19, Praha-Vokovice

Fitmami

Zlešická 1852, Praha 4 − Chodov

Move Energy

Havlíčkova 1444, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Tomáš Šroler

T. G. Masaryka 897, Ústí nad Orlicí

Václav Bělík-Fit For You

Chvatěruby 80, Chvatěruby

SPORTOVNÍ KLUB FITNESS STAR PRAHA

Vojtíškova 1783/2 (u metra C Chodov), Praha 4 − Chodov

Regen klub - Ing. Alena Jankovičová

Výstupní 3219/2, Ústí nad Labem-Severní terasa

Radim Jelič

Štramberská 1095/14, Kopřivnice

BEST - FITNESS Vladimír Pajič

Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou-Žďár nad Sázavou 1

Klasické gymnázium Modřany, s.r.o

Rakovského 3136/1, Praha-Modřany

Aquality - aqua fitness- aqua zumba - aqua kick box - wellness

Polní 108, Svémyslice

Jetsaam Gym

Vinařská 965/6 (v areálu doškolovacího centra pracovníků ve zdravotnictví), Brno-Staré Brno

Jitka Žáková

Stehlíkova 823/3, Slaný

Taebo CZ

Sokolovská 810/40, Plzeň-Severní Předměstí

Mgr. Lukáš Binter

Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Charles Anthony Burton

Zádveřice-Raková-Zádveřice 326, Zádveřice-Raková

Jan Halíř - TS Mango

Bacherova 1267/9, Olomouc-Nová Ulice

4 Fitness Consulting, s.r.o.

Jindřišská 901/5, Praha-Nové Město

Martina Sasková

Hálkova 1026, Roztoky

Sport studio V+Š

U Borského parku 431/32, Plzeň-Doudlevce
Brzy zavírá (v 13:00)

Jana Vaňková, DiS.

Babická 136, Zastávka

Agentura Yoga & Beauty

Praha

Vzdělávací a konzultační středisko Fitnet PaedDr. Vladimíra KOLOUCHA, Ph.D.

Hybešova 853, Modřice