KLUB SINDIBÁD

Drahobejlova 1692/59 (přímo u stanice metra Českomoravská), Praha 9 − Libeň

Mgr. Ivan Bauer – Agentura Hobit

Jungmannovo náměstí 445/19, Kutná Hora-Vnitřní město

Středisko volného času Lipník nad Bečvou

Komenského sady 1334, Lipník nad Bečvou-město

DANCE STUDIO LIKE s.r.o.

Karasova 2019/21, Ostrava-Mariánské hory

Dům dětí a mládeže Prachatice

Ševčíkova 273, Prachatice-Prachatice II

Tábory pro děti – YMCA SKAUT

Na Řádku 307/21, Břeclav-Břeclav

Mgr. Radim Štryncl – Free Time Activities

F. L. Čelakovského 4383/1, Jablonec nad Nisou-Mšeno nad Nisou

Letní dětský tábor Tramping

Leštinka 63, Leštinka

Tábory Čmelák

Makovského 1146/8, Praha 6 − Řepy

M-TES – občanské sdružení pracující s dětmi a mládeží

U Výstaviště 1429 (1. patro), České Budějovice-České Budějovice 2
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:30)

Tělocvičná jednota Sokol Hostivař

U Branek 674/7, Praha 10 − Hostivař

Rodinné a komunitní centrum Paleček

Písecká 1672/17 (metro trasa A Flora, tram 5, 10, 11, 16), Praha 3 − Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 13:00)

Rodinné centrum Maják, z. s.

U Školky 579 (v budově bývalé rehabilitace, sídliště Výšina), Tanvald-Tanvald
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 09:00)

Vzájemné soužití o.p.s.

Bieblova 404/8, Ostrava-Moravská Ostrava

Ivana Čagánková – Duha Klub Rodinka

Želatovská 2617/12 (boční vchod), Přerov-Město
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 06:30)

Primo loco bambino, z.s.

Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice-České Budějovice 2
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 09:00)

Akademický ústav Karviná, z.ú.

Mírová 1434/27, Karviná-Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:30)

Hudební agentura Marie Renzové

Slovinská 1041/6, Praha 10 − Vršovice

Dětská agentura

Hlavní 156/4, Opava-Kylešovice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:30)

Pionýrská skupina Psohlavci

Zelená 2524/72, Ostrava-Mariánské hory

STUDIO AKTIVNÍ REKREACE, s.r.o.

třída Edvarda Beneše 1538/54, Hradec Králové-Nový Hradec Králové

Dům dětí a mládeže Větrník

Riegrova 1278/16, Liberec-Staré Město

Středisko volného času Svitavy

Purkyňova 284/1, Svitavy

PONTIS Šumperk o.p.s.

Gen. Svobody 2800/68, Šumperk

Centrum Život hrou

nám. Štefánikovo 780/5, Liberec-Staré Město
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:15)

Mateřské centrum Andílci, z.s.

1. máje 610, Hrotovice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 16:00)

Multifunkční hala

Ruská 3077/135, Ostrava-Zábřeh

HaFstudio

Ostrovní 146/16, Praha 1 − Nové Město

Paraplíčko - mimoškolní aktivity dětí

Údolní 295, Desná

Turnaje přípravek Balkap Cup - dětské sportovní kempy - sportovní hry pro děti (SK BALKAP z.s.)

U Školky 738, Sedlčany

Nová Trojka

Jeseniova 519/19, Praha 3

Teplice v pohybu z.s.

U Císařských lázní 352/19, Teplice-Teplice

Duha - TO Medvědi Olomouc

Heyrovského 421/35, Olomouc-Povel

Středisko Radost

Mrkosova 20, Brno-Židenice

Asociace TOM ČR, TOM 7417 Štíři

Vyškovská 759, Bučovice

Středisko volného času DUHA Jeseník

Průchodní 154/5, Jeseník

Společnost pro děti, rodinu a volný čas, o. s.

Klegova 1275/19, Ostrava-Hrabůvka

Amavet, Q - Klub

Březnická 135, Příbram

Biokontakt z.s.

Kartouzská 227/10, Brno-Ponava

Duha Klub Dlažka

Palackého 77/1, Přerov-Město
ZAVŘENO (Otevírá v Po 13:30)

Duha Wings

Alžírská 1512/11, Ostrava-Poruba

Klub turistů Ludgeřovice z.s.

Lesní 1133/8, Ludgeřovice

LECCOS, z.s.

nám. Arnošta z Pardubic 31, Český Brod-Český Brod

Altus, z.s.

Strojařů 1387, Chrudim-Chrudim IV

Salinger, z.s.

Gočárova třída 760/22, Hradec Králové-Hradec Králové

Pionýrská skupina Boskovice

náměstí 9. května 951/7a, Boskovice

Pionýrská skupina Libochovice

Pionýrů 711, Libochovice

Pionýrská skupina Paskov

Fučíkova 677, Paskov

Pionýrská skupina Šťáhlavy

Šťáhlavy, Šťáhlavy

Spolek Tábornický klub Písek

Smrkovická 2218, Písek-Budějovické Předměstí