Sportpark Rybníček

Salašská 2182, Staré Město

KLUB SINDIBÁD

Drahobejlova 1692/59 (přímo u stanice metra Českomoravská), Praha 9 − Libeň

Memento mori

Hradištská 171, Uherský Ostroh-Ostrožské Předměstí

Středisko volného času Lipník nad Bečvou

Komenského sady 1334, Lipník nad Bečvou-město

INDOOR FUN s.r.o.

Veselice 68, Veselice
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Školička Tygřík

K Jezeru 478/26, Praha 4 − Háje
ZAVŘENO (Otevírá v 07:30)

Baletní škola Coppelia

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy, přízemí), Praha 5 − Smíchov

Dům dětí a mládeže Prachatice

Ševčíkova 273, Prachatice-Prachatice II

Inlineškola

Ostravská 623, Praha 9 − Letňany

Mgr. Radim Štryncl – Free Time Activities

F. L. Čelakovského 4383/1, Jablonec nad Nisou-Mšeno nad Nisou

M-TES – občanské sdružení pracující s dětmi a mládeží

U Výstaviště 1429 (1. patro), České Budějovice-České Budějovice 2
ZAVŘENO (Otevírá v 07:30)

Tělocvičná jednota Sokol Hostivař

U Branek 674/7, Praha 10 − Hostivař

Rodinné a komunitní centrum Paleček

Písecká 1672/17 (metro trasa A Flora, tram 5, 10, 11, 16), Praha 3 − Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Rodinné centrum Maják, z. s.

U Školky 579 (v budově bývalé rehabilitace, sídliště Výšina), Tanvald-Tanvald
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Ivana Čagánková – Duha Klub Rodinka

Želatovská 2617/12 (boční vchod), Přerov-Město
ZAVŘENO (Otevírá v 06:30)

Primo loco bambino, z.s.

Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice-České Budějovice 2
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

RANČ DALU

Kozohlody 73, Vlkaneč-Kozohlody

Pionýrská skupina Psohlavci

Zelená 2524/72, Ostrava-Mariánské hory

STUDIO AKTIVNÍ REKREACE, s.r.o.

třída Edvarda Beneše 1538/54, Hradec Králové-Nový Hradec Králové

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

Marie Majerové 1722/23, Ostrava-Poruba

Dům dětí a mládeže Rychvald

Školní 1600, Rychvald

Středisko volného času Svitavy

Purkyňova 284/1, Svitavy

Centrum Život hrou

nám. Štefánikovo 780/5, Liberec-Staré Město
ZAVŘENO (Otevírá v 07:15)

Mateřské centrum Andílci, z.s.

1. máje 610, Hrotovice
ZAVŘENO (Otevírá v 08:30)

Hudební škola YAMAHA – Mgr. Dagmar Poláková

Horníkova 1, Brno-Líšeň

Městské kulturní zařízení

Sadová 192, Dubí-Pozorka
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

HaFstudio

Ostrovní 146/16, Praha 1 − Nové Město

Atrium školka Blanka Vedralová

Husova 167/7, Brno-Staré Brno
ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

MaMMa centrum

Jahodová 2240, Havlíčkův Brod
ZAVŘENO (Otevírá v 08:30)

Ateliér Kaštan

Bělohorská 201/150 (Kulturní dům Kaštan), Praha 6 − Břevnov
ZAVŘENO (Otevírá v 09:30)

Základní škola Mozaika, o.p.s. Rychnov nad Kněžnou

U Stadionu 1166, Rychnov nad Kněžnou-Rychnov nad Kněžnou

Mateřská škola Kohoutova 6

Kohoutova 1513/6, Brno-Husovice
ZAVŘENO (Otevírá v 06:30)

Paraplíčko - mimoškolní aktivity dětí

Údolní 295, Desná

Turnaje přípravek Balkap Cup - dětské sportovní kempy - sportovní hry pro děti (SK BALKAP z.s.)

U Školky 738, Sedlčany

Příměstské tábory Olmík

Michalské stromořadí 782/11 (MŠ Michalské stromořadí, boční vchod), Olomouc-Olomouc

Motoráček PV

Rejskova 3084/43, Prostějov-Prostějov

Středisko volného času DUHA Jeseník

Průchodní 154/5, Jeseník

Dům dětí a mládeže ASTRA

Tyršovo nábřeží 801, Zlín

Středisko volného času Pohořelice

Dlouhá 39, Pohořelice

Dům dětí a mládeže Jižní Město

Šalounova 2024/3, Praha-Chodov

Dům dětí a mládeže Praha 5

Štefánikova 235/11, Praha-Smíchov

Společnost pro děti, rodinu a volný čas, o. s.

Klegova 1275/19, Ostrava-Hrabůvka

Ranč Orel

Polská 9, Česká Ves

Ranch Nevada - Antonín Nevřiva

Smraďavka, Buchlovice

Amavet, Q - Klub

Březnická 135, Příbram

Středisko volného času

Marš. Rybalka 1020, Most

Občanské sdružení Sluneční městečko

Nedvědice 69, Nedvědice

Pionýrská skupina Boskovice

náměstí 9. května 951/7a, Boskovice

PIONÝR DUBÍ

Bystřická 209/26, Dubí-Bystřice

Pionýrská skupina Paskov

Fučíkova 677, Paskov