Československý legionář-SPIA Czech, z.s.

Tomešova 563/2b, Brno-Staré Brno

Memento mori

Hradištská 171, Uherský Ostroh-Ostrožské Předměstí

SHS ROMA VICTOR LEGIO XIII z.s.

Komenského 271, Červenka
OTEVŘENO (nonstop)

ZABABA, s.r.o.

Noutonická 512/39, Praha 5 − Hlubočepy

Soukromá letecká sbírka Libořezy

Libořezy 41, Stříbřec-Libořezy
ZAVŘENO (Otevírá v So 10:00)

TRAKEN

Podlužany 31, Rožďalovice

Spolek přátel Vítkova hrádku

Svatý Tomáš parc. č. 140, Přední Výtoň

ÚAMK - AMK KVHT LABE

V Ráji 906, Pardubice-Zelené Předměstí

Spolek historie a šermu Barbaři

Bohdíkov 3, Bohdíkov

Leonid Křížek

Křemencova 185/1, Praha-Nové Město

Sigurd, z.s.

Zapletalova 30/33, Brno-Dvorska

Československá obec legionářská, z. s.

Sokolská 486/33, Praha 2 − Nové Město

Česká asociace přátel vojenské historie

Eliášova 1375/39, Brno-Žabovřesky

82. Vojensko-historická společnost

Čerchovská 2129/3, Praha-Vinohrady

Císařská Slavkovská Garda

Lidická 203, Slavkov u Brna

101 st. Screaming Eagles Club

Kovářova 1575/17, Praha-Stodůlky

Klub vojenské historie Solnice - občanské sdružení

Nábřeží 202, Solnice-Solnice

Klub vojenské historie Elefant Karlovy Vary

Božičany 57, Božičany

Klub vojenské historie Wurm

Tavolníková 1850/23, Praha-Krč

Falker o.s.

Zahrádky-Horní Dvorce 14, Zahrádky-Horní Dvorce

Trappers´ Corral - Westerners International CZ

Veleslavínská 419/42, Praha-Veleslavín

Československá společnost vojenské historie Brno

Antonína Procházky 29/40, Brno-Pisárky

Spolek vojenské historie Liberec

Horní Kopečná 644/17, Liberec-Rochlice

Klub vojenské historie Milites Sancti Petri

Ondrouškova 866/20, Brno-Bystrc

Česká a Slovenská Obec Dělostřelecká

Novotného lávka 200/5, Praha-Staré Město

SBTS ČR ZO Klub vojenské historie Trutnov

Papírenská 591, Trutnov-Střední Předměstí

Klub vojenské historie Soldateska Červený Kostelec, občanské sdružení

Chvalkovice-Miskolezy 16, Chvalkovice-Miskolezy

Historicko-vojenský klub Hraničářský pluk 6

Táborského nábřeží 737/15, Brno-Štýřice

VETERÁN CLUB LEDNICE

Mikulovská 453, Lednice-Lednice

Východočeský klub přátel vojenské techniky

Černilovská 109/8, Hradec Králové-Rusek

Klub vojenské historie T-S 19 Turov

Alšova 114, Broumov-Olivětín

Klub vojenské historie Choceň - NORD, občanské sdružení

U Kapličky 350, Trutnov-Kryblice

Občanské sdružení Klub vojenské historie Maxim

Dr. E. Beneše 311, Otrokovice-Otrokovice

Klub vojenské historie Legion

Švermova 1374/35, Beroun-Město

Společnost pro zachování památky Ležáků

Miřetice, Miřetice-Miřetice

234. pěší prapor, klub vojenské historie a současnosti o.s.

Sokolská 124/38, Valašské Meziříčí-Valašské Meziříčí

Spolek pro vojenská pietní místa, o.s.

Ohradní 1353/33, Praha-Michle
OTEVŘENO (Zavírá v 19:00)

Klub vojenské historie Hraničářský pluk 19 o.s.

Brněnská 1950, Staré Město

Klub vojenské historie - 1. Rota

Žalhostice 124, Žalhostice

Klub Třetí armády Plzeň

Železniční 550/28, Plzeň-Východní Předměstí

Feagler

V Chaloupkách 40, Pardubice-Staré Čívice

Vojensko-historický klub Za rodinu! o.s.

Partyzánská 4806, Chomutov

o. s. Klub 1938 - Četnická stanice Habersbirk

Čs. lesů 399, Habartov

Klub vojenské historie I. prapor

Kubínova 385/50, Ostrava-Heřmanice

Klub vojenské historie - Ústí nad Labem, o. s.

Stará 2702/100, Chuderov

Klub vojenské historie Süd

Trhové Sviny, Jedovary 12, Trhové Sviny

Klub vojenské historie Pardubice z.s.

Jana Zajíce 953, Pardubice-Studánka

Asociace 8.historického pluku francouzské řadové pěchoty

Boženy Němcové 513, Buchlovice

Spolek vojenské historie Deštné z.s.

Litultovice 206, Litultovice

Klub vojenské historie Přerov - 82nd Airborne Division

Kozlovská 1335/5, Přerov-Město