TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří, z.s.

Školní 614/7, Kynšperk nad Ohří-Kynšperk nad Ohří

nedeka s.r.o.

Belcrediho 71/2, Brno-Líšeň

Turnaje přípravek Balkap Cup - dětské sportovní kempy - sportovní hry pro děti (SK BALKAP z.s.)

U Školky 738, Sedlčany

FC Viktoria Plzeň, a.s.

Štruncovy sady 493/3, Plzeň-Východní Předměstí

PRAŽSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Široká 56/10, Praha 1 − Josefov

Středisko volného času DUHA Jeseník

Průchodní 154/5, Jeseník

PAMAKO

Areál Hůrka 1823, Pardubice-Bílé Předměstí

Sport centrum Srbská

Srbská 116/4, Brno-Královo Pole
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

ČESKOMORAVSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Diskařská 100, Praha 6 − Břevnov

Správa sportovních zařízení Chomutov, s.r.o. - Zimní stadion

Tolstého 738, Chomutov

TJ Spartak Soběslav

Nová 401/1, Soběslav-Soběslav II

FC Slavoj Žirovnice

Nádražní 603, Žirovnice

Tělocvičná jednota Sokol Brtnice

U Pivovaru 762, Brtnice-Brtnice

AC Sparta Praha fotbal, a.s.

Milady Horákové 1066/98, Praha-Bubeneč

FC ZBROJOVKA BRNO

Srbská 47a, Brno

TJ Sokol Lužná, z.s.

Lužná 230, Lužná

TJ SOKOL Horní Lhota, z.s.

Hlavní 17, Horní Lhota

TJ ROTAS Rotava z.s.

Sídliště 684, Rotava-Rotava

TJ Sokol Obrnice

Obrnice 48, Obrnice

Fotbalový klub Hostivice

Litovická 452, Hostivice-Hostivice

FK Slovan Kladno, z.s.

Sportovců 695, Kladno-Rozdělov

Sportovní klub Vrbová Lhota 98, z.s.

U Lindovy 191, Vrbová Lhota
ZAVŘENO (Otevírá v 18:00)

FK TEPLICE, a.s.

Na Stínadlech 2796, Teplice-Teplice

A.F.K. Slavoj Podolí Praha - Amatérský fotbalový klub

Na hřebenech II 1062, Praha-Podolí

Sportovní klub Zbraslav

Pod Havlínem 1302, Praha-Zbraslav

TJ TATRAN JAKUBČOVICE

Sportovní 148, Jakubčovice nad Odrou

Sportovní klub Horní Staré Město

Horská 681, Trutnov-Horní Staré Město

FK - Cvikov

Československé armády 358, Cvikov-Cvikov I

TJ Jiskra Strážnice

Bzenecká 1538, Strážnice

Tělovýchovná jednota Internacionál Petrovice, z.s.

Petrovice u Karviné 841, Petrovice u Karviné-Petrovice u Karviné

Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

Masarykova 228/ 780, Ústí nad Labem-Klíše

Petr Štěpánek

9. května 584, Rajhrad

TJ Lučany nad Nisou

Lučany nad Nisou 165, Lučany nad Nisou

TJ Sokol Hroznová Lhota z.s.

Hroznová Lhota 170, Hroznová Lhota

FC Tempo Praha o. s.

Ve Lhotce 1045/3, Praha

Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad

Mikuláše z Husi 1709/1, Praha

Sportovní klub Modřany

Komořanská 40/47, Praha-Modřany

Divoký kočky

Filipova 2019/12, Praha-Chodov

A.F.K. Olympia Šeberov

K Hrnčířům 174, Praha-Šeberov

TJ Rajhradice

Hlavní (areál TJ Rajhradice), Rajhradice

TJ Sokol Zábrodí, z.s.

Horní Rybníky 35, Zábrodí-Zábrodí

TJ Sokol Přední Kopanina

Ke goniu 123, Praha-Přední Kopanina

1 SK Družstevní Nikolčice

Nikolčice, Nikolčice

Sportovní kluby Dvojka při ZŠ Jírovcovo nám. II

U nových domů II 532/11, Praha-Krč

Shumaylov Football Academy

Mikuláše z Husi 1709/1, Praha-Nusle

BS Teplice

Zemská 664/3, Teplice-Teplice

Sportovní klub Sparta Úpice

Regnerova 769, Úpice-Úpice

Fotbalový klub Meteor Praha VIII

U Meteoru 29/3, Praha-Libeň

1. FC TERREX Praha

Fr. Kloze 2628, Kladno-Kladno

FK Přelouč

Sportovní 776, Přelouč-Přelouč