TAEHAN - klub korejských bojových umění, z. s.

Žižkova 162 (tělocvična gymnázia, vstup boční brankou či vraty z ulice Josefa Suka), Kolín-Kolín II

Škola bojových umění Um-Yang Musul Kwan

náměstí Míru 27, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Sportovní klub Hirundo – lekce bojového umění Taekwondo

Křenova 438/11, Praha 6 − Veleslavín
ZAVŘENO (Otevírá v 14:00)

Česká asociace Chen Tai Ji Quan – Škola Davida Pirochty

Merhautova 590/15, Brno-Černá Pole
ZAVŘENO (Otevírá v Po 17:30)

SKMP Shorinji Kempo Klub Karlovy Vary z.s.

Moskevská 913/34, Karlovy Vary

Sportovní centrum Sokolovna

Revoluční 164, Trutnov-Střední Předměstí

Sportovní klub Kesl Ryu Shotokan karate a sebeobrany

Rakovského 3160/7, Praha 4 − Modřany

FIT & BAR

Dělostřelců 1210, Rokycany-Nové Město

FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

Dornych 384/102, Brno-Komárov

Sport club K3

M.Cibulkové 1614, Praha 4 − Chodov

Taekwondo ITF Narama Plzeň

Plzeň, Plzeň

Jetsaam Gym

Vinařská 965/6 (v areálu doškolovacího centra pracovníků ve zdravotnictví), Brno-Staré Brno

Kaisen Karate Klub Brno

Hapalova 1770/6 , (VOŠ knihovnická), Brno-Řečkovice

SK VALDMAN´S GYM

Církvice 61, Církvice
ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

Arena kickbox Brno

Renneská třída 387/6, Brno-Štýřice
OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

TJ 15. ZŠ Most - oddíl JUDO

J. A. Komenského 474, Most-Most
ZAVŘENO (Otevírá v 17:00)

Sport studio V+Š

U Borského parku 431/32, Plzeň-Doudlevce
OTEVŘENO (Zavírá v 13:00)

Klub asijských bojových umění Jablonec nad Nisou

Pražská 20, Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Česká reprezentace šermu mečem s.k.

Kouřimská 334/27, Kutná Hora-Žižkov

Lok Yiu Wing Chun Brno

Kounicova 686/22, Brno-Veveří
ZAVŘENO (Otevírá v Čt 19:30)

BUDĚJOVICKÝ MĚŠŤANSKÝ PIVOVAR, a.s.

Kněžskodvorská 542/33, České Budějovice-České Budějovice 3

Zdeněk Zvoníček – Tiger Gym

Mukařovského 1985/5, Praha 5 − Stodůlky

Karate TJ Sokol Nymburk - Kolín

Tyršova 14/180, Nymburk-Nymburk

Radovan Křížek

Lukášova 136, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Tělovýchovná jednota KOVO, z.s.

Nad kapličkou 3324/15, Praha 10 − Strašnice

Sport Club Flair

Severovýchodní VI 1545/54 (ZŠ), Praha-Záběhlice

Ing. Ladislav Burian

náměstí Svobody 930/2 (tělocvična ZŠ), Praha-Bubeneč

Pražský Rohovník

Opatovská 1754/14, Praha-Chodov

MASADA Praha

Střimelická 2503/22, Praha-Záběhlice

S.K. Knokaut Brno

Vranovská 456/36, Brno-Zábrdovice

Centrum tradičního karate Praha

K sídlišti 840/2, Praha-Podolí

BOXEVENTS, s.r.o.

Vodnická 437/48, Praha-Újezd

JUDO Dragons

Na dědinách 1072/18, Praha-Michle

TJ Sokol Letovice

Halasova 592/1, Letovice-Letovice

Tělocvičná jednota Sokol Dědice

II. odboje 349/12, Vyškov-město

TJ Sokol Tvrdonice

Břeclavská 479/34, Kostice

Tělovýchovná jednota Silon, Sezimovo Ústí

nám. Přátelství 2803/4, Tábor-Tábor

Orel jednota Blučina

Hřbitovní 163, Blučina

Orel jednota Židlochovice

Lidická 638, Židlochovice

Judo oddíl Praha 3 - TJ Sokol Žižkov II

Na Balkáně 812/21, Praha-Vysočany

TJ Karate České Budějovice

Emy Destinové 1138/46, České Budějovice-České Budějovice 2
ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

TJ Karate Praha

Radhošťská 2004/5, Praha-Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v Po 17:30)

SK Barkas o.s.

Horova 962/7, Ústí nad Labem-centrum

JUDOKLUB PARDUBICE

Jana Palacha 324/15, Pardubice-Zelené Předměstí

Boxerský klub SKP Pardubice

Odborářů 346, Pardubice-Polabiny
ZAVŘENO (Otevírá v Po 17:50)

Sportovní klub JC SOUT Přelouč

Dukelské náměstí 1513, Přelouč-Přelouč

Judo Club LITOKAN Litoměřice

Sovova 480/2, Litoměřice-Předměstí
ZAVŘENO (Otevírá v Út 17:30)

Sport Judo Litoměřice

Ladova 413/5, Litoměřice-Pokratice

Eduard Šmidt - karate club, oddíl tradičního karate

Boženy Němcové 873/2, Litoměřice-Předměstí
ZAVŘENO (Otevírá v Út 18:00)

Sportovní klub Kyonggi Kwon

Staňkova 184, Telč-Podolí