Taneční skupina Srdíčko

Masarykova 412 (ZŠ), Kolín-Kolín III

Taneční studio Quick Dance Plzeň

Šeříková 2428/13 (KD Šeříková), Plzeň-Východní Předměstí

Taneční klub STK PRAHA

Vinohradská 2396/184 (budova Casablanca), Praha 3 − Vinohrady

Travesti Show Golden Cats

plukovníka Mráze 1190/10, Praha 10 − Hostivař

Klaun Hopsalín

Junácká 413/124, Ostrava-Stará Bělá

Taneční studio Layan

Doudlevecká 666/36, Plzeň-Jižní Předměstí

Agentura GONG

Na Šibeníku 154/3, Olomouc-Nová Ulice

Sportovní taneční klub 6dance

nám. F. Křižíka 505/23 (vchod vedle Billy), Tábor-Tábor

MG Dance – taneční studio

28.října 2556/124 (přímo v Domě kultury města Ostravy, vstup do budovy hlavním vchodem, studio v levém křídle v přízemí), Ostrava-Moravská Ostrava

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Hudební skupina SYRINX

Boční 439, Velký Týnec-Velký Týnec

DANCE STUDIO LIKE s.r.o.

Karasova 2019/21, Ostrava-Mariánské hory

Orientální tance Jana

Bartošova 4393, Zlín-Zlín

Taneční škola Eso

Jana Babáka 2733/11, Brno-Královo Pole
ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Baletní škola Coppelia

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy, přízemí), Praha 5 − Smíchov

Western club Black & Brown z.s.

Masarykova třída 743, Orlová-Lutyně
OTEVŘENO (nonstop)

Miroslav Spáčil – Taneční škola Vítr

Antonína Sovy 1512/19, Opava-Kateřinky

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Orientální tanec PhDr. Jana Polívková – Taneční studio CARAVANA

Karlovo náměstí 80 (v budově knihkupectví Rotunda, 2. patro), Roudnice nad Labem-Roudnice nad Labem

COLORÉDO, o.s.

Dr. A. Stojana 203/19, Horní Moštěnice

YILDIZ – Mgr. Pavla Boudová

Pod Kalvárií 335, Napajedla

A-TEAM Hradec Králové, z.s.

Durychova 1393/2, Hradec Králové-Nový Hradec Králové

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

Hudební skupina, kapela METROPOL – svatby, oslavy, společenské akce, živá hudba na ples

Sivice 156, Sivice

Latifah – výuka orientálních tanců

Závodní 1044/40, Ostrava-Hrabůvka

Taneční škola Timedance

Sušilova 1337, Hradec Králové

SALSA-CLUB.cz

Lesnická 1154/6, Praha 5 − Smíchov

Ateliér FATIMA – Lucie ŠTUMPFOVÁ

Šafaříkova 277, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Jaroslav Havelka – Tancuj a nedrob

Ke Kříži 281, Poříčí nad Sázavou

Soubor písní a tanců DYLEŇ Karlovy Vary

Jiráskova 1704/14, Karlovy Vary-Rybáře

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

Ambrosia

5. května 1063/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Stará Boleslav

DP IMAGE DESIGN, s. r. o.

Vyšehradská 423/27, Praha 2 − Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

Květovanka

Štefánikova 207, Kladno-Rozdělov

Orientální studio Tasmina

Hasičská 1117/9, Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou
ZAVŘENO (Otevírá v 15:15)

Klub sportovního tance QUICK Olomouc

Sudova 26/21, Olomouc-Nový Svět

Taneční a pohybové studio Hely

Palackého 460 (2. patro), Přeštice-Přeštice

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

Baletní škola MaJa

Štefánikova 6/57 (Švandovo divadlo), Praha 5 − Smíchov
ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

TRADICIÓN - latinskoamerická taneční skupina

Milíčova 470/6, Praha-Žižkov

Roman Mik - Top bar

Vlachovice 23, Vlachovice

Beethoven D.C., s.r.o.

Bezručova 4235, Chomutov
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Danza Alegre

Káranská 340/30, Praha-Malešice

Tomáš PROCHÁZKA

Novorossijská 908/9, Praha-Vršovice

Taneční skupina T-BASS Hradec Králové

Jižní 792/13, Hradec Králové-Slezské Předměstí

Eva Tereza Zmrhalová

Riegrova 4425/19a, Jihlava

Jan Zeman

Frimlova 322/40, Liberec-Kristiánov