Spolek přátel Vítkova hrádku

Svatý Tomáš parc. č. 140, Přední Výtoň

Místní akční skupina Pošumaví

Plánická 174 (budova Městského úřadu), Klatovy-Klatovy I

MOST Vysočiny, o.p.s.

Náměstí 15/17, Velké Meziříčí

Valašské království, s.r.o.

Dolní 494, Frenštát pod Radhoštěm

Brno na kole, z.s.

Údolní 567/33, Brno-Brno-město

Znojemská Beseda

Masarykovo náměstí 449/22, Znojmo

MAS Železnohorský region

náměstí Míru 288, Heřmanův Městec
OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

Česká inspirace

Československé armády 408/51, Hradec Králové

Českomoravské pomezí

Bří Šťastných 1000, Litomyšl-město

MAS Znojemské vinařství, z.s.

Dvořákova 2924/21 (budova Agrodomu), Znojmo-Znojmo
OTEVŘENO (Zavírá v 14:00)

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje

tř. Budovatelů 2830/3, Most

ABAKUS

Jana Pitry 654, Opočno-Opočno

Občanské sdružení Vaňkovka

Ve Vaňkovce 462/1, Brno-Trnitá

MORAVIA Convention Bureau

Radnická 365/2, Brno-Brno-město

Moravská cesta

Svatoplukova 16, Červenka

Rozvojové partnerství Regionu Hranicko

Tř. 1. máje 2063, Hranice-město

Za sebevědomé Tišnovsko, o.s.

Majorova 1709, Tišnov-Tišnov

České Švýcarsko, o.p.s.

Křinické náměstí 1161/10, Krásná Lípa-Krásná Lípa

REGIO - Výzkumné a rozvojové centrum, z. ú.

Hasičská 551/52 (v budově DEXON Office Park, 3. patro), Ostrava-Hrabůvka
OTEVŘENO (Zavírá v 16:30)

MAS Šluknovsko

Mariánská 475, Varnsdorf-Varnsdorf
Brzy otevírá (v 13:00)

Jihočeská centrála cestovního ruchu

B. Němcové 12/2, České Budějovice-České Budějovice 7

Podpůrný a rozvojový servis o.p.s.

Wenzigova 322/2, Plzeň

Archeos

Nebahovská 1016, Prachatice-Prachatice II

Regionální rozvojová agentura jižní Moravy

Královopolská 3052/139, Brno-Žabovřesky

Moravský spolek

Tumaňanova 31/52, Brno-Mokrá Hora

Castellum

Táborská 197/97, Brno-Židenice

Svazek obcí Blatenska

Spálená 727, Blatná-Blatná

Perspektiva pro Břeclav, o.s.

Čs. armády 776/202, Břeclav-Poštorná

Znojemský regionální rozvoj, o.p.s.

Dolní Česká 352/13, Znojmo-Znojmo

Vodohospodářské sdružení měst a obcí Sokolovska

Nádražní 544, Sokolov-Sokolov

Nový les

Kuks 70, Kuks

Pro civitate

Legerova 1607/63, Praha-Nové Město

Klub Za starou Prahu

Mostecká 56/1, Praha-Malá Strana

Česká centra

Václavské náměstí 816/49, Praha-Nové Město

Ústav archeologické památkové péče středních Čech

Nad olšinami 448/3, Praha-Strašnice

Sdružení pro Staré Brno

Běloruská 522/12, Brno-Bohunice

Společnost pro obnovu Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze

Strahovské nádvoří 132/1, Praha-Hradčany

Spolek Barbora Jáchymov

Mathesiova 120, Jáchymov-Jáchymov

Sdružení pro výstavbu dálnice D11 - A3

Slovanské náměstí 165, Trutnov-Vnitřní Město

Regionální sdružení obcí a měst Euregio Egrensis

Na Vyhlídce 1030/53, Karlovy Vary-Karlovy Vary

Oživení, o.s.

Muchova 232/13, Praha-Dejvice

Generace Jižní Čechy

Na Bělidle 1511/4, České Budějovice-České Budějovice 6

Sdružení pro obnovu Řepice a okolí

Řepice 92, Řepice

Calderdale - Strakonice Twinning Association

Sídliště 1. máje 1141, Strakonice-Strakonice I

Česká asociace rozvojových agentur

Královopolská 139/4, Brno-Žabovřesky

Okrašlovací spolek Prysk

Pecharova 507/9, Praha-Krč

Spolek přátel Mikulova

Náměstí 27/24, Mikulov

ARCHAIA Brno, o.p.s.

Bezručova 78/15, Brno-Staré Brno

Asociace Ještěd, o.s.

Nitranská 415/1, Liberec-Jeřáb

Chodov, o.s.

Zakouřilova 1216/38, Praha-Chodov