TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří, z.s.

Školní 614/7, Kynšperk nad Ohří-Kynšperk nad Ohří

Tělocvičná jednota Sokol Šumperk

U Tenisu 1106/4, Šumperk
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice

Tyršovo náměstí 280, Jilemnice-Jilemnice

Tělocvičná jednota Sokol Hostivař

U Branek 674/7, Praha 10 − Hostivař

TJ Sever Žatec, z.s.

Plzeňská 2787, Žatec-Žatec

TJ SOKOL Malá Skála

Vranové 1.díl 100, Malá Skála-Vranové 1.díl

Tělovýchovná jednota Krásný Dvůr, z.s.

Krásný Dvůr 146, Krásný Dvůr-Krásný Dvůr

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.

Národní 199, Trutnov-Střední Předměstí

Letní dětský tábor Deštná

U Hřiště 291, Deštná

T.J. Sokol Kroměříž

1. máje 214, Kroměříž

Orel jednota Dolní Bojanovice

Úvoz 967, Dolní Bojanovice

Orel jednota Ořechov

Sokolská 116/2, Ořechov

TJ LARS Kladno z.s.

Sportovců 818, Kladno

Tělovýchovná jezdecká jednota Přední Kopanina, z.s.

Nové domy 16, Praha 6 − Přední Kopanina

Tělocvičná jednota Sokol Lomnice nad Popelkou

plk. Truhláře 352, Lomnice nad Popelkou

Středisko volného času

Marš. Rybalka 1020, Most

ČOCHTANKLUB - potápěči

Smíchov 2280/1, Žďár nad Sázavou

TJ Baník Stříbro

Palackého 1269, Stříbro

Sportovní kluby Zlín

Hradská 854, Zlín
OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

TJ Spartak Soběslav

Nová 401/1, Soběslav-Soběslav II

Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek

Hradní 89, Nový Hrádek

Tělovýchovná jednota Veros Chomutov

Mýtná 4962, Chomutov

Tělocvičná jednota Sokol Krnov

nám. Minoritů 89/13, Krnov-Pod Bezručovým vrchem

Tělocvičná jednota Sokol Hranice

Tyršova 880/1, Hranice-město

Volnočasovky SPORT, z. s.

Rozsochy 62, Rozsochy

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s.

Na Házené 696, Sezimovo Ústí

TJ SOKOL Horní Lhota, z.s.

Hlavní 17, Horní Lhota

Tělocvičná jednota Sokol Studenec

Studenec 59, Studenec-Studenec

TJ Sokol Obrnice

Obrnice 48, Obrnice

Orel jednota Boskovice

Komenského 2317/33a, Boskovice-Boskovice

Slavoj Litoměřice, z.s.

Písečný ostrov 1928/1, Litoměřice-Předměstí

Tělocvičná jednota Sokol Votice

Masarykovo nám. 294, Votice-Votice

Sportovní areál hala Hagibor

Izraelská 3160/6, Praha 10 − Strašnice
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Orel jednota Telnice

Masarykovo náměstí 7, Telnice

TJ SOKOL BĚCHOVICE II

Na Korunce 580, Praha 9 − Běchovice
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Tělovýchovná jednota Sokol Holoubkov

Holoubkov 2, Holoubkov
ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Tělovýchovná jednota Sokol Zásada

Zásada 344, Zásada

Tělocvičná jednota Sokol Dobruška

Opočenská 585, Dobruška-Dobruška

Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Orlicí

Lázeňská 576, Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí
ZAVŘENO (Otevírá v 17:00)

Česká obec sokolská

Újezd 450/40, Praha-Malá Strana
OTEVŘENO (nonstop)

Tělocvičná jednota Sokol Kunratice

K Šeberáku 161/16, Praha-Kunratice

ŠK Sokol Vyšehrad

Rašínovo nábřeží 65/24, Praha-Vyšehrad

Tělocvičná jednota Sokol Břevnov - Hradčany

Heleny Malířové 279/14, Praha-Břevnov

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické náměstí 111/2, Praha-Vršovice

Tělocvičná jednota Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha-Michle

Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady

Polská 2400/1a, Praha-Vinohrady

Sokolská župa Orlická

Chelčického 201/3, Hradec Králové-Pražské Předměstí

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 1272/12, Znojmo-Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Libeň

Zenklova 2/37, Praha-Libeň

T.J. Sokol Liboc

Ruzyňská 156/55, Praha-Liboc