Detektivní kancelář Davida Karase

U Klikovky 118/4, Praha 5 − Smíchov

RodokmenyLevne.cz

Na Jarově 2425/4 (3. patro, dveře 325), Praha 3 − Žižkov

Tomáš Biskup

Kotevní 1252/4, Praha 5 − Smíchov

František Ptáček - Genea

Nová 1336, Ústí nad Orlicí

Jaroslav Jansa

Dolní Dobrouč 460, Dolní Dobrouč

Marcela Fremrová

Šťáhlavice 157, Šťáhlavy

PhDr. Jana Volfová

Josefy Faimonové 2246/10, Brno-Líšeň

Helena Voldánová – genealogické služby

Kabáty 315, Jílové u Prahy-Jílové u Prahy
ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

Toledot, obecně prospěšná společnost

Kouřimská 2337/11, Praha-Vinohrady

Petr Vilímek

Prokopova 1592, Vlašim

Zdeněk Pecka

Korunní 1972/121, Praha-Vinohrady

Mgr. Vladimír Březina

Otiskova 2765/3, Brno-Líšeň

Jaroslav Fiala - rodokmeny

M.Koněva 108, Jičín-Holínské Předměstí

Martina Pelantová

Mánesova 566, Hodkovice nad Mohelkou

Josef Sopóci

Kadešice 5, Žihobce

Genealogické služby Miroslav Knopp

Cvikov-Trávník 18, Cvikov

Genealogická a heraldická společnost v Praze

Fantova 1784/28, Praha-Stodůlky

Ing. Petr Kalivoda

Slunná 291, Příbram

Alena Kučerová

Hostětín 56, Hostětín

PhDr. Ivo Sperát

Vaníčkova 549/4, Brno-Zábrdovice

Josef Kurtanič

Dukelská 500, Klášterec nad Ohří
ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Mgr. Vojtěch Kemenny

P. O. Box 1, Dobřív

Antonín Klabusay

Rimavské Soboty 909, Kolín-Kolín II

Ing. Tomáš Kryl

Na Šibeníku 318/14, Olomouc-Nová Ulice

Ing. Ivo Štěpánek

Josefy Faimonové 2229/14, Brno-Líšeň

Petr Novotný

Pajerova 2554/1, Praha-Smíchov

Blanka Lednická

Olešná 2, Olešná

Mgr. Jan Čech

Cukrovarská 815/62, Praha-Čakovice

Karel Gillich

Žalmanova 1193/6, Praha-Braník

RNDr. Slavomír Svoboda

Jana Augusty 271/10, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III

Ludmila Nymburská

Černovice-Rytov 28, Černovice-Rytov

Mgr. Václava Kodadová

Jeronýmova 323, Vlachovo Březí-Vlachovo Březí

Jaroslav Vyka

Zákopní 125/6, Ostrava-Heřmanice
OTEVŘENO (nonstop)

Eva Gärtnerová

Útěchovská 208/32, Brno-Soběšice

František Fortin

Vlastibořice 2, Vlastibořice

Rodokmeny rodin

Kozácká 249/21, Praha 10 − Vršovice

RODOKMEN–FAMILYTREE Ilja Trojan

Brodačská 331, Velké Němčice

Jihočeský Herold

Dlouhá 18, České Budějovice-České Budějovice 1

Markéta Pavlíková

Škroupova 497/8, Hradec Králové-Hradec Králové

Elinor Arts - erby, 3D loga, sochy na zakázku

U Topíren 860/2, Praha 7 − Holešovice
ZAVŘENO (Otevírá v 13:00)

Naši předkové

Americká 639, Blovice-Blovice

One & Only by Barbora Klimeková

M. Chlajna 1297/12, České Budějovice-České Budějovice 2

Martina Hloušková

Pardubice, Pardubice

VAŠE GENY ...na dosah ruky

nám. Přátelství 682, Prachatice-Prachatice II
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Rostislav Dolníček

Prodloužená 229, Pardubice-Polabiny

Mgr. Marta Eliašová

Cejl 875/66, Brno-Zábrdovice

Jan Ebert - Váš genealog

Vinařice ev.č. 5, Vinařice
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Genealogické služby Helena Křížová

Husova 176, Tlučná

Zdeňka Janouchová

Na Okrouhlíku 1554/33, Hradec Králové-Pražské Předměstí

Odkud jsme

Vodární 484/1, Olomouc-Olomouc