Taneční studio Quick Dance Plzeň

Šeříková 2428/13 (KD Šeříková), Plzeň-Východní Předměstí

KTŠ Victoria Brno (Klub Taneční školy Victoria Brno)

Skácelova 2669/35, Brno-Královo Pole
ZAVŘENO (Otevírá v 18:00)

Sportovní taneční klub 6dance

nám. F. Křižíka 505/23 (vchod vedle Billy), Tábor-Tábor

DANCE STUDIO LIKE s.r.o.

Karasova 2019/21, Ostrava-Mariánské hory

Western club Black & Brown z.s.

Masarykova třída 743, Orlová-Lutyně
OTEVŘENO (nonstop)

Taneční studio NO FEET

Vaňkovo náměstí 914/1a, Brno-Stránice

A-TEAM Hradec Králové, z.s.

Durychova 1393/2, Hradec Králové-Nový Hradec Králové

Taneční škola Blanky Vášové

Ringhofferovo náměstí 434, Kamenice-Olešovice

Taneční centrum Move 21, o.s.

Pražská tř. 2237/67, České Budějovice-České Budějovice 3
ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

Taneční škola Timedance

Sušilova 1337, Hradec Králové

Divadlo M – divadlo pro děti a dospělé, herecká škola

Bílinská 197/7, Duchcov

Ambrosia

5. května 1063/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Stará Boleslav

Beethoven D.C., s.r.o.

Bezručova 4235, Chomutov
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Trn v oku

Janského 2439/11, Praha 5 − Stodůlky

Jizerský bodlák - taneční osada, o.s.

České mládeže 125/130, Liberec-Dolní Hanychov

Taneční škola – Studio Lion´s Plzeň – Mgr. Lenka Sekaninová

Sokolovská 1327/74, Plzeň-Bolevec

Kredance o. s.

Riegrova 1756/51, České Budějovice-České Budějovice 3
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

K+K LABYRINT OSTRAVA

Černá Louka (pavilon E - 2. patro), Ostrava-Moravská Ostrava

Tap dance Kladno

nám. Sítná 3127 (malý sál Kulturního domu), Kladno-Kladno

Taneční studio Šámalka

Šámalova 62, Brno-Židenice

Studio múzické výchovy

Bratří Čapků 1884/10, Praha-Vinohrady

Rinceoirí, klub irských tanců o.s.

Nikoly Tesly 1420/11, Praha-Dejvice

Taneční klub Calipso

Bellova 351, Praha-Petrovice

Klub Tanečního Sportu

Hlinecká 684, Týn nad Vltavou-Týn nad Vltavou

Body Rockers

Wolkerova 1423/3, Boskovice-Boskovice

Občanské sdružení Bandance

Resslova 1940/5, Praha-Nové Město

Tornádo Praha Country Dances

Kostelní 364/26, Praha-Holešovice

my, sdružení pro taneční a pohybové divadlo

Blanická 768/4 (P. O. Box 12), Praha-Vinohrady

SDG

Na Nivách 129/6, Samotišky

Taneční studio B-Fresh

Klobásova 34/40, Brno-Starý Lískovec

Community dancers Brno, o.s.

Bzenecká 4226/23, Brno-Židenice

Gejzír Praha, o.s.

Konecchlumského 595/10, Praha-Břevnov

Caledonian Club o.s.

Lipnická 1449, Praha-Kyje

Nanohach

Na Zámyšli 26/4, Praha-Košíře

Taneční studio Crabdance

Starokasárenská 192, Prachatice-Prachatice II

Mezinárodní centrum tance o.s.

Modrá 1980/8, Praha-Stodůlky

Taneční studio Zdeňka Fialy

Hazlov 270, Hazlov

Taneční klub Čtyřlístek

Nová 227, Strakonice-Dražejov

Virginia Brno

Ondrouškova 696/3, Brno-Bystrc

Růže z Hradce - skupina historických tanců

Lásenice 192, Lásenice

T-dance

Pražská 263, Písek

Ševčík - Moravský folklorní soubor

náměstí Slovenského národního povstání 2012/1, Ostrava-Zábřeh

A-klub Hranice

Hromůvka 1511, Hranice-město

Občanské sdružení Rytmus Bakov nad Jizerou

Školní 876, Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou

Pernula - sdružení pro tvořivou práci, vzdělávání a celkový rozvoj osobnosti

Hlavova 151/4, Třebíč-Jejkov

Valašský soubor Kašava

Štefánikova 2987, Zlín-Zlín

Taneční život o.s.

Obchodní 678, Štětí-Štětí

Czech Tecktonik Club, občanské sdružení

Skřipov 185, Skřipov

Elvis Jihlava

S. K. Neumanna 4165/5, Jihlava-Jihlava

Taneční klub CrossDance při 4. ZŠ Kolín, o.s.

Královská cesta 292, Kolín-Kolín IV