Kumbalu

Brno

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Pianista MICHAEL GARLIK

K sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Bojané

Vídeňská 1072, Dolní Bojanovice

Agentura GONG

Na Šibeníku 154/3, Olomouc-Nová Ulice

The GERONT SHADOWS REVIVAL

Žižkovo náměstí 973, Nové Strašecí

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

Umělecká a hudební agentura ARTUM

Boční 439, Velký Týnec-Velký Týnec

Živá hudba na svatbu, plesy, narozeniny, zábavu

Dlouhá 619, Znojmo-Přímětice

Jan Vinš – hudební produkce, kapela & duo DLOUHEJ FLÁM

Mošnov 14, Bžany

To Nic – Pop-rocková, taneční a zábavová kapela

Příchovice 211, Příchovice-Příchovice

Agentura LMS

Rychtářská 615/7, Liberec-Ruprechtice
OTEVŘENO (Zavírá v 21:30)

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Firma FRITSCH – kulturní servis

Mrač 143, Mrač

Míra Hejret – hudba pro každou příležitost

Vodní Újezd 62, Dobřany-Vodní Újezd

ČEJKA BAND

Chotýšany 79, Chotýšany-Chotýšany

Společnost pro zachování Hořických pašijových her z.s.

Hořice na Šumavě 6, Hořice na Šumavě-Hořice na Šumavě

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Lucie Fiona Šternerová

Darová 25, Břasy-Darová

Hudební skupina ORION 1

Martinice 312, Martinice

Macek Music Management MOST

F. L. Čelakovského 1136/15, Most

Hudební agentura Jaroslav Jambor

Jasanová 1493, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Brandýs nad Labem
OTEVŘENO (nonstop)

SKYMUSIC

Praha

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Hudební skupina, kapela METROPOL – svatby, oslavy, společenské akce, živá hudba na ples

Sivice 156, Sivice

Hudba Franta

U Nadjezdu 366, Kutná Hora-Sedlec

Harmonie 1872 Kolín

Vrchlického 951, Kolín-Kolín IV

Nová Tchýně

Mutěnická 4139/13, Brno-Židenice

Ateliér FATIMA – Lucie ŠTUMPFOVÁ

Šafaříkova 277, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

Best Bohemia Agency

Úzká 650, Chrást

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Alex Band

Sedlec 97, Sedlec

Soubor písní a tanců DYLEŇ Karlovy Vary

Jiráskova 1704/14, Karlovy Vary-Rybáře

Ambrosia

5. května 1063/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Stará Boleslav

Cimbálová muzika Gracia

Družstevní 2050/13, Břeclav

Hudební skupina Showband

Stará cesta 659, Zlín-Štípa

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

Květovanka

Štefánikova 207, Kladno-Rozdělov

Moderátor Milan Fiala

L. Zápotockého 1875, Kladno-Kladno

Hudba Dvořák

Polní 1722, Humpolec-Humpolec

DJ Jiskra

Čejetice 153, Mladá Boleslav

Josef Škulavík – Forte Sound

Příční 154/4, Dalovice-Dalovice

IN-OUT

U Parku 640, Jesenice-Jesenice

Bystřická kapela z.s.

Nedvědice 304, Nedvědice-Nedvědice

Ivan Rössler - Umělecká agentura

Nikoly Vapcarova 3268/3, Praha 4 − Modřany

Dynamit

Estonská 2567, Kladno