Zahradní doplňky – JADRANKA

Květná 505/2 (u kostela), Rohatec
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Kámen Rejda

Hliníky (areál statku), Brumov-Bylnice-Bylnice
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

MgA. Martin Gaja – sochař a výtvarník

Velké Karlovice 990, Velké Karlovice
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

DanArt s.r.o. – výtvarné potřeby a rámování obrazů

Hybešova 258/20 (Atrium), Brno-Staré Brno
ZAVŘENO (Otevírá v 08:05)

Galerie Abakuk – Jaroslav Pecháček

Údolní 58 (U Rychty), Hanušovice-Hanušovice
ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

UMĚLECKÉ ZPRACOVÁNÍ KOVŮ – Václav Holásek

Dlážděná 35/14, Plzeň-Radobyčice

GETMI profi s.r.o.

Selská 819 (areál bývalého zemědělského družstva), Vřesina

DŘEVO ATELIÉR RB

Nekmíř 91, Nekmíř-Nekmíř

Sochař a restaurátor kamene – Richard Rudovský

Holašovice 40, Jankov-Holašovice

KAMENICTVÍ TOMEK-KRATOCHVÍL s.r.o.

Sedlešovice 40, Nový Šaldorf-Sedlešovice-Sedlešovice
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Umělecko-kovářská a restaurátorská dílna

Jánošikova 316, Javorník-Javorník
ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

RZ kámen

Koudelov 43, Vrdy
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Galerie českého umění

Nádražní 1153, Litomyšl-město
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Emil Müller

Ludmírov 35, Ludmírov-Ludmírov

Jan Hrachovina – sítotisk

Sochova 403/3, Litovel-Litovel
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Jaroslav Domiter – malba portrétů, krajin, výuka a kurzy malby

Bernerova 1806/6, Ostrava-Slezská Ostrava

Sochař Albert Králiček – ateliér umělecké i užité sochařiny

Masarykovo náměstí 7, Nová Paka-Nová Paka

Kamenictví Lukáš Řezníček

Chválenice 133, Chválenice

Jitka Kůsová

Útočiště 49, Klášterec nad Ohří-Útočiště

Štukatérství Petr Strnad

Palliardiho 591, Moravské Budějovice-Moravské Budějovice
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Vladislav Mazoch

Oblouková 1192/19, Šternberk-Šternberk

Jiří Vyvial

Krmelínská 394/202a, Ostrava-Nová Bělá

Milan Holý

Jihlavská 206, Humpolec

Milan Sušeň - Misu kamenické práce

Na Návsi 12, Radslavice

Roman Křelina KřelinART

Orasín 16, Boleboř-Orasín

TKK spol. s r.o.

Jeronýmova 18/45, České Budějovice-České Budějovice 6

Výroba ledu-Ice Art s.r.o

Vrchní 30, Opava

Zdeněk Matyáš - umělecký řezbář, sochař

Nádražní 369, Valašské Klobouky

Miroslav Kovář

Kobylín 350/7, Brno

BUBEC

Tělovýchovná 748, Praha-Řeporyje

ak. soch. Tomáš Chorý - Aura Design Studio

Loučany 667, Loučany

Sochaři, v.o.s.

Hodolanská 30/805, Olomouc-Hodolany

PaedDr. Tomáš Dostál - Bosambo

Studentská 540/7, Praha-Dejvice

Václav Krob

Hředle 138, Hředle

Milena Blašková

Petra Bezruče 928/19, Praha-Kobylisy

Josef Pospíšil

Novomlýnská 536/6, Kutná Hora-Vnitřní město

Milan Novobilský

Nepomucká 180/18, Plzeň-Hradiště

Marcel Hubáček

Paseky 149, Zlín

Jan Karpíšek

Slevačská, Brno-Židenice

Jiří Kačer, akad. soch.

Študentova 289, Hostivice

Jan Jelínek

Kroftova 1549/70, Brno-Žabovřesky

Nina Jindřichová akad. soch. - Faber

Trnová 25, Trnová

Kapka Toušková, akad. sochař

Hradiska 266/7, Brno-Obřany

Výtvarný spolek NOVÁ VĚC

Bartošova 19/47, Ostrava-Nová Ves

Antonín Kašpar

Čisovice 145, Čisovice

Tomáš Zedník

Komenského 440/13, Vyškov-Předměstí

Ing. Jaromír Gargulák

Gorkého 41/84, Brno-Veveří

Petr Schel

Žižkova tř. 249/2, České Budějovice
ZAVŘENO (Otevírá v 14:00)

Ak. soch. Jiří Kobr

Beroun-Hostim 33, Beroun

Ladislav Křenek

Jasanová 2087/16, Blansko