STAVSPORT PRAHA s.r.o.

Eichlerova 176/11, Praha 5 − Řeporyje

Kámen Rejda

Hliníky (areál statku), Brumov-Bylnice-Bylnice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 09:00)

Pokrývačství KAZAVA – Lukáš Kára

Bílkov 79, Dačice

MgA. Martin Gaja – sochař a výtvarník

Velké Karlovice 990, Velké Karlovice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

IMPREG – Jaroslav Raška

Budovcova 614/11, České Budějovice-České Budějovice 6

Tesařství Opatřil – Vladík

Dolní Lhota 4, Blansko-Dolní Lhota
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

Mobilní pískování a tryskání Olomouc – Pavel Řezníček

Hlavní 144/40, Skrbeň
OTEVŘENO (nonstop)

Roubenky Roubal

Dolní Olešnice 26, Dolní Olešnice

RENSPOL, s.r.o.

Sokolovská 68/144, Karlovy Vary-Rybáře
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

UMĚLECKÉ ZPRACOVÁNÍ KOVŮ – Václav Holásek

Dlážděná 35/14, Plzeň-Radobyčice

Ing. Petr Heyduk – Izolace, renovace a sanace plochých střech

Vídeňská 709, Nová Bystřice-Nová Bystřice
OTEVŘENO (nonstop)

Sochař a restaurátor kamene – Richard Rudovský

Holašovice 40, Jankov-Holašovice

inkasta s.r.o.

Hrádecká 1212/9, Plzeň-Doubravka
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

KAMENICTVÍ Václav KRÁL

Maxima Gorkého 572, Klatovy-Klatovy II

Občanské stavby spol. s r.o. – NOVOSTAVBY, REKONSTRUKCE, PAMÁTKY

Líté 1, Líté-Líté

Restaurátorství – David Kolář

Blatno 104, Blatno-Blatno

SOPOSTAV - stavební s.r.o.

Nenakonice 538, Věrovany-Nenakonice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

Roman Navrkal – POKRÝVAČSTVÍ

V aleji 110/18, Brno-Holásky

BcA. Zdeněk Šmahel, DiS. – restaurátor

Vaňkova 1336, Chrudim-Chrudim IV

RZ kámen

Koudelov 43, Vrdy
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

Restaurování kamene – Imrich Mušinský

Brunclíkova 1757/18, Praha 6 − Břevnov
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 09:00)

Business & interier touš, s.r.o.

Květná 1691/7, Plzeň-Východní Předměstí

VERTICO, s.r.o.

Plynárenská 225/11, Ústí nad Labem-Všebořice

Mitvalský – M fabrica

Rosického náměstí 48/6, Brno-Žabovřesky

ARTES

Palkovická 529 (v 2. patře), Frýdek-Místek-Místek

Ateliér Ing. Michaela Balíka, CSc.

Nad Klikovkou 1477/14, Praha 5 − Smíchov

STAROŽITNOSTI ANTIK PRAHA STAROŽITNÝ NÁBYTEK - AUKCE PRODEJ

Pilská 6, Praha 9 − Hostavice

Václav Hrabák

Lipová 1496, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Brandýs nad Labem
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

Stavební firma Pavel Dařílek s.r.o.

Žichlínek 117, Žichlínek
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

Jiří Štefek

Rakovecká 220, Řepiště
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

Karel Řehoř – Štukatérské sdružení ATIKA

Svatopluka Čecha 1249, Kladno-Švermov
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

Kamenictví KYNČL

K Břízkám 474, Jilemnice-Jilemnice

Restaurování památek Jaroslav Vrbata

generála Svobody 622, Pardubice-Rosice

PILA KOŠ

Velký Újezd 310, Velký Újezd
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 06:00)

NPM - stavební společnost, s.r.o.

K Cihelnám 864/20, Plzeň-Černice

Sochař Albert Králiček – ateliér umělecké i užité sochařiny

Masarykovo náměstí 7, Nová Paka-Nová Paka

DryBand CZ s.r.o.

Chotovice 74, Litomyšl

Kamenictví Jaroslav Langer

Jeseník nad Odrou 337, Jeseník nad Odrou-Jeseník nad Odrou

Ludvík Reindl

Nedabyle 32, Nedabyle

Péče o památky – Mgr. Alena Krušinová

Litoboř 46, Litoboř
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

Weton s.r.o.

Holandská 878/2, Brno-Štýřice

Ladislav Procházka

Křižánky 139, Svratka

Štukatérství Petr Strnad

Palliardiho 591, Moravské Budějovice-Moravské Budějovice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

Filip Kraus

Jihoslovanská 1617, Vrchlabí-Vrchlabí

Střechy Roman Rozlivka

Talafusova 461, Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí

ATELIÉR 133

Olomoucká 15, Velký Újezd

Kamenictví – Roman Oharek

Smetanova 1322, Napajedla
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

Aleš Šustr - Dílna u lesa

K Cementárně 355, Kaznějov

Ing. arch. Jiří Vaníček

Šafaříkova 855, Žatec-Žatec

ATELIER Fiala

Na Chvalcké Tvrzi 858, Praha