Jiří Kubza – moderátor

Olbrachtova 44, Klimkovice
OTEVŘENO (nonstop)

SHS ROMA VICTOR LEGIO XIII z.s.

Komenského 271, Červenka
OTEVŘENO (nonstop)

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Novus Origo

Na Podhoře 205, Polná-Polná

Originální hudební divadlo Praha

Podle lomu 27/6, Praha 5 − Třebonice

Western club Black & Brown z.s.

Masarykova třída 743, Orlová-Lutyně
OTEVŘENO (nonstop)

Dívčí Kámen – zřícenina hradu

Holubov-Třísov

Memento mori

Hradištská 171, Uherský Ostroh-Ostrožské Předměstí

Společnost pro zachování Hořických pašijových her z.s.

Hořice na Šumavě 6, Hořice na Šumavě-Hořice na Šumavě

STUDNY – Martin Danda

Rokytno 27, Rokytno-Rokytno

Historická mincovna – Bohumil Štěpánek

Lovecká 2889/48, Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou
OTEVŘENO (nonstop)

Ordo Kromen – horse stunts team, kouzlo středověku

sobotka 274, Sobotka

Zámecký resort Dětenice

Dětenice 1, Dětenice-Dětenice

Městské kulturní zařízení

Sadová 192, Dubí-Pozorka
ZAVŘENO (Otevírá v Út 08:00)

Barvínek s.r.o. – dobová středověká mobilní krčma

Adamov 49, Adamov

Divadlo M – divadlo pro děti a dospělé, herecká škola

Bílinská 197/7, Duchcov

Skupina scénického šermu „RECTUS”

Obětí nacismu 1059/25, Cheb-Cheb

Skupina historického šermu MRAČTÍ

Na Lepším 1261/8, Praha 4 − Nusle

Ambrosia

5. května 1063/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Stará Boleslav

Václav Michalski - Soptík

Sokolovská 95, Pletený Újezd

Pavel Ponzer

náměstí Dr. Václava Holého 1054/13, Praha 8 − Libeň

Agentura Warriors

Hadí kopec 607, Vřesina

Kulturní dům Buková

Buková 74, Olešnice-Buková

MERLET s.r.o.

Kolbenova 305/40, Praha 9 − Vysočany

Ing. Petr Dočkal

Boženy Němcové 354, Žatec

Muzeum průmyslových železnic

Masarykova 248, Zbýšov

Ranč Orel

Polská 9, Česká Ves

Jezdecký klub Vlčí stopa

Kostelní Lhota 332, Sadská

Umělecká Agentura LEV

Opavská 685, Vítkov

Geopark Barrandien

Husovo nám. 87/2, Beroun

Spolek historického šermu a tance RYTÍŘI SVATÉHO GRÁLU

Závodní 1340, Šenov

SHŠ Rabidus

Družby 337, Pardubice-Polabiny

Sdružení českých šermířů Briganti

Mikulovice 245, Nová Ves v Horách

Ing. Marek Tichý

Záhumenní 214/152, Ostrava-Poruba

Agentura Multi-Art, s.r.o.

Klášterec nad Ohří-Útočiště 41, Klášterec nad Ohří

Skupina historického šermu – Družina Habarta Maršíka z Hrádku a Lopaty

Okruhová 590/24, Praha 5 − Stodůlky

Divadelní a šermířská skupina Gonfanon

Švancarova 178, Svitávka

Skupina historického šermu Páni z Michalovic

Žerčice 155, Semčice

Šermířský spolek Tábor - Táborští Kupci

Bukurešťská 2795/7, Tábor

Václav Špecián

Bezděkovská 77, Strakonice

M.C.E.

Pavlíkova 28/56, Ořechov

Heraldicus

Žatecká 18/5, Praha 1 − Josefov

Keltik

Václava Košaře 102/22, Ostrava-Dubina

Gotická katovna Ordál

Sokolská třída 2402/96, Ostrava-Moravská Ostrava

Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun

Náměstí 1. Máje 31 , Králův Dvůr

Společenství Molechet

Keteňská 1323/19, Praha-Horní Počernice

Midgard

Kostelní 120, Mnichovice

Spolek historie a šermu Barbaři

Bohdíkov 3, Bohdíkov

DŠS Sentiment du fer, o. s.

Vlnitá 561/55, Praha-Braník

Bratrstvo svobodných rytířů země České,společnost pro historický šerm,divadlo a stará řemesla, o.s.

Pivcova 945/4, Praha-Hlubočepy