Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně

Písecká 203, Bechyně-Bechyně
OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

Jonathan Edward Baker

Tábor-Větrovy 110, Tábor-Větrovy

Gymnázium Soběslav

tř. Dr. Edvarda Beneše 449/20, Soběslav-Soběslav II

Střední zdravotnická škola Tábor

Mostecká 1912/19, Tábor-Tábor

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Jiráskova

Jiráskova 66/14, Soběslav-Soběslav II

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670/4, Tábor-Tábor

Anglický tábor EUROCAMP

Stádlec-Slavňovice ev.č. 4, Stádlec

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Bydlinského 2474, Tábor-Tábor

Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Blatské sídliště 600, Veselí nad Lužnicí-Veselí nad Lužnicí I

Základní a Mateřská škola, poskytovatel sociálních služeb Kaňka, OPS

Helsinská 2731, Tábor-Tábor
OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor

nám. F. Křižíka 860/25, Tábor-Tábor

Mgr. Marie Bernardová

Roháčova 639, Tábor-Tábor

Mgr. Pavla Péterová

Kpt. Jaroše 3140, Tábor-Tábor

ABSOLUTE spolek

Vančurova 2904 (v budově Jihočeské univerzity, přízemí D 103), Tábor

Paul Andrew Jones

Poříční 193, Tábor

PhDr. Květa Fořtová - ANGLO WORLD

9. května 678/20, Tábor-Tábor

Lucie Střelková, DiS.

Řemíčov 12, Mladá Vožice

Ing. Gabriela Filipová

nám. F. Křižíka 860/25, Tábor

Mgr. Markéta Cieslarová

Pstruhová 349, Planá nad Lužnicí-Strkov

Tereza Perrotová

Pražská 209, Tábor

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421/10, Sezimovo Ústí

Mgr. Zuzana Lánová - Jazykové studio GeBoLa

Bezručova 1887/7, Tábor

Roman Proutkovský

Slapy 12, Slapy
OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Mgr. Dana Votrubová

Na Dlouhé 351, Tábor-Horky

Jazyková škola Soběslav

Tyršova 278, Soběslav

SSJS Tábor - Státní jazyková škola

Bydlinského 2859 (Pavilon pod parkovištěm hlavní budovy školy), Tábor-Tábor
OTEVŘENO (Zavírá v 15:30)