AUKO – demolice, autodoprava, kontejnery, zemní a výkopové práce

Choťánky 184, Choťánky
OTEVŘENO (nonstop)

Martin Klarovič – CLIMATIZER PLUS

Pátek 251, Pátek

SKL RECYKLOSTAV s.r.o.

Jiřická 1000, Milovice-Mladá
ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

REKONSTRUKCE MARIAN

Sportovní 601, Milovice-Mladá
OTEVŘENO (nonstop)

Zemní a stavební práce Drápalík

Doubravská 355, Kostomlaty nad Labem-Kostomlaty nad Labem

Znamínko – zemní práce

Poděbradská 19, Dlouhopolsko

Dřevostavby Šenkýř

Přerov nad Labem 314, Přerov nad Labem
OTEVŘENO (nonstop)

Zedník Poděbrady – Julius Billý

Husova 819, Poděbrady-Poděbrady II

Zámkové dlažby – Milan Cepek

Sokoleč 299, Sokoleč

Vančura a syn

Činěves 244, Činěves
OTEVŘENO (nonstop)

Stavební firma Přibyl-Richtr

Kostomlátky 84, Kostomlátky

Kámen Donát

Osvobození 338, Dymokury
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Střechy Ladislav Lazar

Osvobození 280 (3. patro), Dymokury

Petr Karbula

Moučná 1332, Poděbrady-Poděbrady III

Daniel Kuchta

Stratov 177, Stratov

Thermokomplet s.r.o.

Palackého 240/20, Poděbrady

Roman Telipský

Kostelní Lhota 314, Sadská

Zedník-zahradník

Velenka 79, Velenka

Zateplování fasád Tomáš Farkaš

Čapkova 590/10, Lysá nad Labem-Lysá nad Labem

PEKSTA Group s.r.o.

Švestková 146, Bobnice

Stavby Poděbrady

Choťánky 184, Choťánky

Petr Kovařík

Komenského 580, Milovice

Foukaná izolace Climatizer Plus

Choťánky 195, Choťánky
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Renata Heinrichová

Malé Valy 211/2, Nymburk-Nymburk

Ondřej Jareš

Budiměřice 127, Budiměřice

Pavel Hojsák

Zavadilka 37, Jizbice
OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

Zdeněk Hodoň

Křinec 253, Křinec
OTEVŘENO (nonstop)

Pavel Hes

Na Vysoké mezi 407/58, Lysá nad Labem-Litol
OTEVŘENO (nonstop)

Roman Veselý

Ve Dvoře 17, Oskořínek
ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Marek Matouš

Malé Valy 211/2, Nymburk-Nymburk

Aleš Konrad

Na Hrázce 213, Poděbrady-Kluk
ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Jan Hoďák

Činěves 111, Činěves

KRESSIDA s.r.o.

Kamenné Zboží 7, Kamenné Zboží

Alois Bezucha

Soběslavova 390, Libice nad Cidlinou
ZAVŘENO (Otevírá v Po nonstop)

Jan Baláž

Družstevní 340/66, Lysá nad Labem-Litol

Tomáš Vachuda

Na pahorku 138/19, Milovice

Josef Špitálský

Ostrá 99, Ostrá

Josef Procházka

Polní 247, Sokoleč

Miloslav Hubáček

Jurije Gagarina 1898, Nymburk-Nymburk
OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Roman Netolický

U Bažantnice 638/3, Poděbrady-Poděbrady III
ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Tomáš Sýkora

Činěves 55, Činěves
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Milan Jiroušek

Kolaje 66, Kolaje

Vlastimil Kadlec

Husova 143, Libice nad Cidlinou
OTEVŘENO (nonstop)

Milan Guman

Vojanova 1025/11, Lysá nad Labem-Lysá nad Labem

Jiří Pyrch

5 května 71/54, Milovice

Pavel Bitala

Sportovní 184, Sokoleč

Miloš Hampl

Maršála Koněva 1069/24, Nymburk
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Jiří Schlossnikl

Brigádnická 1276/23, Nymburk-Nymburk
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Petr Hlína

1. máje 98, Poděbrady-Velké Zboží

Rostislav Šlemín

Kostelní Lhota 330, Kostelní Lhota