Václav Lochman - Lovecké potřeby, s.r.o.

Galetova 342, Mladá Boleslav
ZAVŘENO (Otevírá v So 09:00)

Vem Camará Capoeira Mladá Boleslav z.s.

Palackého 223, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

TJ Sokol Čachovice

Nová 125, Čachovice-Čachovice

SK Rejšice

Smilovice, Rejšice, Smilovice-Rejšice

Kynologická jednota České republiky

Ptácká 215/87, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav IV

Tělovýchovná jednota Sokol Struhy

Čachovice, Struhy, Čachovice-Struhy

Bulldog gym czech fighters team

V Uličce 80, Sovínky

AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav

Na Radouči 1114, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

AKTIV SPORT KLUB, z.s.

Holé Vrchy 34, Dobrovice-Dobrovice

Sokol Vinec

Vinec 30, Vinec

TJ Sokol Debř nad Jizerou

Jiráskova 842, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

TJ Hrdlořezy Důl

Hrdlořezy 113, Hrdlořezy

Volejbalový klub Mladá Boleslav

Arbesova 1264, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Občanské sdružení Arménský dům

Josefův Důl 5, Josefův Důl

AC Mladá Boleslav, z.s.

U stadionu 1118, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

SK Josefův Důl

Josefův Důl 18, Josefův Důl

Okresní rada AŠSK ČR Mladá Boleslav

Jiráskova 398/23, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Spolek rodáků a přátel Kněžmostu a okolí

Sobotecká 89, Kněžmost-Kněžmost

Karate Kobu Bakov nad Jizerou

Boleslavská 778, Bakov nad Jizerou

Sportovní klub Kosmonosy

Hradišťská 850, Kosmonosy-Kosmonosy

SK Bakov nad Jizerou

Stadion 158, Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou

Tělovýchovná jednota Sokol Lipník

Lipník, Lipník

Radovan Křížek

Lukášova 136, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Progressive Trickjumpers - Extreme Martial Arts

Dvořákova 873, Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou

Tělovýchovná jednota Sokol Loukovec

Loukovec 1, Loukovec

Ján Gavura

Zalužanská 1268, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
ZAVŘENO (Otevírá v Po 16:30)

Bike & Ski Bakajda, o.s.

Husova 287, Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou

Tenisový klub Luštěnice

Husova 180, Luštěnice

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy v Mladé Boleslavi

Laurinova 529/18, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Sportovní klub Bělá pod Bezdězem, oddíl kopané

Mělnická 284, Bělá pod Bezdězem-Bělá pod Bezdězem

Vostrov - MH Centrum

Jiráskova 269, Mnichovo Hradiště-Mnichovo Hradiště
ZAVŘENO (Otevírá v So 16:00)

VŠTJ UK Hradec Králové

Husova 216/20, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

Občanské sdružení Pejřavák

Bělá pod Bezdězem, Březinka 8, Bělá pod Bezdězem

Volejbalový klub Mnichovo Hradiště

Smetanova 403, Mnichovo Hradiště-Mnichovo Hradiště

Karate TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Václavkova 1082 (7. ZŠ), Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II
ZAVŘENO (Otevírá v Po 17:00)

1. FC Bělá pod Bezdězem

Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem-Bělá pod Bezdězem
ZAVŘENO (Otevírá v Út 16:00)

TJ Slavoj Dolní Cetno

Dolní Cetno 27, Niměřice-Niměřice

BK Mladá Boleslav, a.s.

Viničná 31, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III

Klub gymnastiky Bělá pod Bezdězem, z.s.

Tyršova 1303, Bělá pod Bezdězem-Bělá pod Bezdězem

Sportovní klub Nová Telib

Nová Telib 69, Nová Telib

Bruslařský klub Kraso Mladá Boleslav o.s.

Viničná 31, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III

Tělocvičná jednota SOKOL Benátky nad Jizerou

Mladská 661, Benátky nad Jizerou

Beer gym

Palackého 223, Petkovy
ZAVŘENO (Otevírá v Út 15:00)