Dopravní vzdělávací institut, a.s.

Sadová 1250, Česká Třebová-Česká Třebová

ALBION – jazyková a vzdělávací agentura

Rokycanova 114, Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Consulting Pro - Ing. Renáta Ulmannová

Dolní Libchavy 247, Libchavy

Ing. Květa Hácová

Tvardkova 680, Ústí nad Orlicí

Dagmar Heeg – profesionální překlady

Na Bílé 1159, Choceň

Ing. Jan Langr

Žichlínek 205, Žichlínek
ZAVŘENO (Otevírá v Po 06:00)

Jazyková škola Holmes-English - Ústí nad Orlicí - Blanka Holmesová

Mírové nám. 8, Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí

Marie Carbová

T. N. Kautníka 1655, Choceň-Choceň

Mgr. Marija Vašatko

Poříční 443, Ústí nad Orlicí-Hylváty

Arnošt Juránek

Králíky-Dolní Lipka 7, Králíky-Dolní Lipka

Petr Koutný

Špindlerova 1059, Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí

Ing. Josef Heger

Albrechtická 815, Lanškroun

Petr Eliáš

Jilemnického 299, Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí

Akademie vzdělávání, v.o.s.

Horní Třešňovec 84, Lanškroun

Stanislav Marek

Popradská 1289, Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí
OTEVŘENO (nonstop)

Eva Bammelová

Na Větru 774, Lanškroun-Žichlínské předměstí
ZAVŘENO (Otevírá v So 08:00)

Mgr. Dušan Špitálský

Na Štěpnici 1271, Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí

EWE spol. s r.o.

Dvorská 605, Lanškroun-Žichlínské předměstí

Antonín Škach - Angličtina v České Třebové

Habrmanova 1895, Česká Třebová

Libuše Rolečková

17. listopadu 682, Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí

Bc. Jiří Hybš

Krátká 689, Letohrad-Letohrad

Kateřina Kudláčková

Lhotka 182 (2. patro), Česká Třebová
OTEVŘENO (nonstop)

Mgr. Edita Benátská

náměstí Naděje 772, Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Mgr. Květa Zahrádková

Krátká 728, Letohrad-Letohrad

Oleg Syčov

Jiráskova 395, Vysoké Mýto-Pražské Předměstí

A Trend, s.r.o.

Andrlíkova 972, Ústí nad Orlicí

Zbihněv Szymik

17. listopadu 680, Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí

Mgr. Lenka Kašková

Lukavice 301, Lukavice

Mgr. Petr Borovička - English Service

U Hřiště 1416, Ústí nad Orlicí

Marcela Švecová Kubová

Prokopa Velikého 712, Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí

MUDr. Boris Ulybin

Mistrovice 58, Mistrovice

Ing. Miloš Pávek - Little Peacock

Polní 1242, Ústí nad Orlicí

Erik Pellati

Rybník 131, Rybník

Herbert Kögler

Dukelská 321, Ústí nad Orlicí

Zuzana Otrubová

Damníkov 104, Damníkov

IdeaHELP – vzdělávací centrum

Zemědělská 1004, Žamberk

Mgr. Milan Pošepný

Kladská 1420, Ústí nad Orlicí

Překlady španělštiny Flamenco

Hnátnice 313, Hnátnice

Marie Abrahamová

Masarykovo náměstí 6, Žamberk

Petr Míček, EnglishStar

Pivovarská 227, Ústí nad Orlicí

Jan Kučera - Wollman

Bj. Krawce 998, Choceň

Alena Blanková

Raisova 72, Žamberk