Orel jednota Dolní Bojanovice

Úvoz 967, Dolní Bojanovice

Tělocvičná jednota Sokol Strážnice

Veselská 1324, Strážnice

Orel jednota Strážnice

Masarykova 381, Strážnice

Tělovýchovná jednota Sokol Louka

Louka 379, Louka

Tělocvičná jednota Sokol Vacenovice

Vacenovice 593, Vacenovice

TJ Jiskra Strážnice

Bzenecká 1538, Strážnice

FC Nesyt Hodonín

Nesyt 4198, Hodonín

Tělocvičná jednota Sokol Bzenec

Horní náměstí 18, Bzenec

Fotbalový klub Blatnice pod Sv.Antonínkem

Blatnice pod Svatým Antonínkem 805, Blatnice pod Svatým Antonínkem

FC Kyjov 1919

Mezivodí 2233/2a, Kyjov-Nětčice

Tělocvičná jednota Sokol Hodonín

Velkomoravská 2202/2, Hodonín

TJ Slovan, Bzenec

Sportovní, Bzenec

Fotbalový klub Baník Dubňany

Sportovní 665/1, Dubňany

Tělocvičná jednota Sokol Lipov

Lipov 191, Lipov

SK Kozojídky

Kozojídky 1, Kozojídky

FC Moravský Písek

Za drahou 257, Moravský Písek

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Písek

Sokolská 472, Moravský Písek

TJ Horňácko Hrubá Vrbka

Hrubá Vrbka 266, Hrubá Vrbka

Fotbalový klub Vlkoš

Vlkoš 285, Vlkoš

Tělocvičná jednota Sokol Svatobořice

Příční 1094/12, Svatobořice-Mistřín-Svatobořice

TJ Agro Milotice

Milotice 74, Milotice

FC Veselí nad Moravou, o.s.

U Stadionu 1339, Veselí nad Moravou-Veselí nad Moravou

Tělocvičná jednota Sokol Ždánice

Sokolská 494, Ždánice

Tělocvičná jednota Sokol Velká nad Veličkou

Velká nad Veličkou 372, Velká nad Veličkou

T.J. Slavoj Moravany

Moravany 274, Moravany

Okresní futsalová asociace Hodonín

Lipová alej 3211/17, Hodonín

Tělocvičná jednota Sokol Hovorany

Hovorany 789, Hovorany

Tělocvičná jednota Sokol Veselí nad Moravou

Tyršova 710, Veselí nad Moravou-Veselí nad Moravou

Fotbalový klub Mutěnice

Mutěnice 1137, Mutěnice

Fotbalový klub Baník Ratíškovice

Sportovní 1310, Ratíškovice

Tělocvičná jednota Sokol Lužice

Velkomoravská 423/357, Lužice

Sokolská župa Slovácká

Velkomoravská 2202/2, Hodonín

Tělovýchovná jednota Podlužan Prušánky

Prušánky 617, Prušánky

Sportovní klub Mogul Vacenovice

Vacenovice 705, Vacenovice

Tělocvičná jednota Sokol Mutěnice

Hodonínská 900, Mutěnice

Tělovýchovná jednota FK Sokol Lovčice

Lovčice, Lovčice

T.J. Sokol Radějov

Radějov, Radějov

RSM Baník Šardice

Šardice 785, Šardice

Tělocvičná jednota Sokol Dubňany

Palackého 1169, Dubňany

Tělocvičná jednota Sokol Čejkovice

Templářská 160, Čejkovice

Fotbalový klub Suchov

Suchov 124, Suchov

TJ Baník Lužice

U Stadionu 141/16, Lužice

Tělocvičná jednota Sokol Hrubá Vrbka

Hrubá Vrbka 74, Hrubá Vrbka

Sokolská Župa Krušnohorská - Kukaňova

Tyršova 1338/11, Strážnice

SK Spartak Svatobořice - Mistřín, o.s.

Nádražní 290/26, Svatobořice-Mistřín-Svatobořice

Tělocvičná jednota Sokol Kyjov

třída Komenského 689/59, Kyjov-Kyjov

FC Vracov

Tyršova 1620, Vracov

TJ Kordárna

Velká nad Veličkou 677, Velká nad Veličkou

Tělocvičná jednota Sokol Moravany

Moravany 72, Moravany

Orel jednota Domanín

Domanín 278, Domanín