FK Slovan Kladno, z.s.

Sportovců 695, Kladno-Rozdělov

Aerobic Dancers Kladno

Kordačova 939, Kladno-Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kačice

Masarykova 188, Kačice

TJ Slavoj Zvoleněves

Zvoleněves 228, Zvoleněves

Klub orientačního běhu Kladno

Václava Rabase 850, Kladno-Kladno

Okresní Svaz Hokejbalu Kladno

Petra Bezruče 2531, Kladno-Kladno

Tělocvičná Jednota Sokol Kamenné Žehrovice

Karlovarská třída 386, Kamenné Žehrovice

Tělocvičná jednota Sokol Žilina

Kladenská 108, Žilina

1. FC TERREX Praha

Fr. Kloze 2628, Kladno-Kladno

Sportovní klub CYKLO Kladno

Děčínská 3116, Kladno-Kladno

TJ Sokol Klobuky

Nádražní 128, Klobuky-Klobuky

FK Žižice

Žižice 28, Žižice

Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, o.s.

Petra Bezruče 2531, Kladno-Kladno

Okresní rada AŠSK ČR Kladno

Jiřího Voskovce 3071, Kladno-Kladno

T.J. Sportovních klubů Lhota

Lhota, Lhota

Tělocvičná jednota Sokol Lány

Masarykovo náměstí 217, Lány

Tělocvičná jednota Sokol Hnidousy-Motyčín

Sportovní 1110, Kladno-Švermov

Diamond Angels Academy

T. G. Masaryka 291, Kladno-Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Malíkovice

Čanovice 10, Malíkovice-Čanovice
ZAVŘENO (Otevírá v 19:00)

Spolek evropských bojových umění o.s.

Petra Bezruče 2531, Kladno-Kladno

Vodácký klub Kladno

L. Zápotockého 3094, Kladno-Kladno

Sportovní klub Pchery, o.s.

Sportovní 263, Pchery-Pchery

Tělocvičná jednota Sokol Dříň

Lidická 207, Kladno-Dubí

Krasobruslařský klub královského města Slaného o.s.

Lacinova 1720, Slaný-Slaný

Klub stolního tenisu Slatina

Slatina 55, Slatina

Tělocvičná jednota Sokol Kročehlavy

Hřebečská 2638, Kladno-Kročehlavy

Tělocvičná jednota Sokol Slaný

Třebízského 625, Slaný-Slaný

Tělovýchovná jednota Sokol Smečno

nám. T. G. Masaryka 111, Smečno

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, Kladno-Kladno

1. důstojnický fotbalový klub

Stehlíkova 354, Slaný-Slaný

Tělocvičná jednota Sokol Stochov - Honice

Družstevní 90, Stochov-Stochov

Orel župa Svatováclavská

R. Svobodové 1694, Kladno-Kladno

Basketbalový klub Slaný

Lacinova 1720, Slaný-Slaný

TJ AFK Svinařov

V Kolonii 30, Svinařov

Orel jednota Kladno

Ke stadionu 1921, Kladno-Kladno

ŠSK Slaný

Rabasova 821, Slaný-Slaný

Věra Šejhlová

Školní 277, Tuchlovice-Tuchlovice

P.P.T. DELTA Kladno

U výtopny 1975, Kladno-Kročehlavy

Stolní tenis club Slaný

U Plovárny 171, Slaný-Kvíček

TJ Tuchlovice

Školní 571, Tuchlovice-Tuchlovice

Rytíři Kladno

Petra Bezruče 2531, Kladno-Kladno

H.C. Bendy Boys Slaný

Lázeňská 287/51, Slaný-Slaný

Tělocvičná jednota Sokol Unhošť

Melicharova 60, Unhošť

Basketbalový klub Kladno o.s.

Sportovců 817, Kladno-Rozdělov

TJ Sokol Bratronice

Bratronice 231, Bratronice

HC ZLONICE z.s.

Kpt. Jaroše 367, Zlonice-Zlonice

Svatava Králová - Medúza

V. Burgra 134, Kladno

Sportovní klub Panteři Kladno z.s.

Anglická 2318 (Pouze sídlo spolku, treninkové místo viz. stránky.), Kladno-Kročehlavy

Tělocvičná jednota Sokol Bratronice

Bratronice 121, Bratronice

Tělocvičná jednota SOKOL Zlonice

Tyršova 369, Zlonice-Zlonice